Прости ми, любов - в тишината

Прости ми, любов - в тишината



Прости ми, любов - в тишината,
сърцето ми до твоето шепти,
че всяка моя буря, всяка рана
в очите ти на светлината мълчи.


Прости ми думите, които са ранени,
изпуснати, недосъздадени в нощта,
но знай ти, че всички нежности от мен,
отдавна са довършени в душа.


Обичам те - така дълбоко, кротко,
като река, която тича към море.
Прости ми, че понякога по стъпка се спъвам
в своя страх да не те спра, дете.


Но ако своята прошка ми дариш,
ще бъда път, по който в светлината да вървиш,
ще бъда дом, където сълзите потъват
и обич - дето вечно те прегръща,
без условия, без години.


Прости ми, ще бъда твоя лъч,
в миг, в дъх,
във всеки нов изгревен лъч.

#AmbassadorSchools

Автор: Стефания Сакъзова   9 ,,а'' клас

 

Коментари

Популярни публикации от този блог

Как се подготвяме за професията графичен дизайнер?

Сладко изкушение, което ще ви стопли в студените месеци

Шинкиокушинкай – пътят на силното тяло и непоклатим дух